Om oss - Solintegra | Integrerte solcelleanlegg til bolig og næringsbygg

    Hvem er Solintegra

    Solintegra AS ble grunnlagt 2021 av initiativtaker Bjørn Ove Bergseteren og Lars Inge Leirflåt. Med til sammen 13 års erfaring fra å ha jobbet med solenergi skal vi bidra til at bygg- og anleggsbransjen kan ta del i det grønne skiftet ved å tilby løsninger innen fornybar energi.

    Ansatte

    Erik Hochweller

    CTO
    411 41 799
    erik@solintegra.no
    Steffen Veland Solintegra

    Steffen Veland

    Lager og logistikkleder
    456 70 229
    steffen@solintegra.no
    Lars Inge Leirflåt

    Lars Inge Leirflåt

    Daglig leder
    416 91 432
    Lars@solintegra.no
    Bjørn Ove Bergseteren

    Bjørn Ove Bergseteren

    CSO
    400 00 189
    Bjorn@solintegra.no
    Åge Solintegra

    Åge Dahl-Olsen

    CPO
    473 00 459
    Age@solintegra.no

    Styret

    Bjørn Ove Bergseteren

    Bjørn Ove Bergseteren

    Styremedlem
    400 00 189
    Bjorn@solintegra.no
    Tor-Axel Schwerdt

    Tor-Axel Schwerdt

    Styremedlem

    salg@solintegra.no
    Lars Inge Leirflåt

    Lars Inge Leirflåt

    Styremedlem
    416 91 432
    Lars@solintegra.no
    Jørn Bergeland

    Jørn Bergeland

    Styreleder

    Salg@solintegra.no